Winterfair 2011 puzzel
Laatst aangepast op donderdag 03 november 2011 07:05
Vrijdag 25 november, zaterdag 26 november en zondag 27 november is het weer Winterfair in de hallen van Bloemisterij Wisse in Heinkenszand.
Het thema dit jaar is 'Glitter & Glamour' . Om alvast een beetje in deze sfeer te geraken kunt u onderstaande puzzel maken.
Door het volledig ingevulde formulier met de juiste oplossing te deponeren in de daarvoor bestemde doos op de Winterfair maakt u kans op één van twee schitterende Zeeuwse boeken. Het gaat om het recent uitgekomen boek 'de Schoonheid van de Zak' en het boek 'Zeeuwen door de Eeuwen'

Oplossing: .......................................................................................................
Naam:...............................................................................................................
Adres: .............................................................................................................
Woonplaats: ..................................................................................................
Telefoon: .........................................................................................................
E-mail: ............................................................................................................







