Asbest op dak gemeentehuis Heinkenszand
Laatst aangepast op woensdag 20 april 2011 07:18

Het gemeentehuis is met ingang van maandagmorgen weer toegankelijk voor het publiek en voor de medewerkers
Het totale gebouw is aan de binnenzijde schoonverklaard door een daartoe gecertificeerd bedrijf.
Wel het verzoek om de dan nog afgezette buitenruimten niet te betreden.
Vanaf maandagmorgen 7 maart zijn alle diensten voor de burgers dus weer vanaf 8.30 uur beschikbaar.
Origineel bericht: Tijdens schoonmaakwerk op het dak van het gemeentehuis in Heinkenszand is asbest aangetroffen. Het terrein rond het gemeentehuis is afgezet met rood-wit lint en de ambtenaren in het gemeentehuis zijn op advies van de GGD naar huis gegaan.
Er zijn metingen gedaan en de resultaten van dit onderzoek moeten uitwijzen of er sprake is van een gevaarlijke variant van de stof.
Update sluiting gemeentehuis 3-3-2011 16.00: Afhalen documenten
Het is mogelijk om documenten af te halen op het politiebureau.
U kunt uw reeds aangevraagde (reis)documenten (inclusief rijbewijs) afhalen in het politiebureau (stenevate 6) naast het gemeentehuis in Heinkenszand. Openingstijden voor het afhalen van documenten zijn van 17:00 tot 20:00 op donderdag 3 maart en vrijdag van 08:30 tot 12:30.
Voor informatie over het aanvragen van documenten kunt u vrijdag 3 maart tijdens openingstijden (08:30 tot 12:30) bellen met: 0113-238483
Zodra er verdere ontwikkelingen hieromtrent zijn, zal dit via de website van de gemeente, www.borsele.nl worden gepubliceerd.
Voor vragen is de gemeente bereikbaar op telefoonnummer 06-52560950
Zodra meer informatie beschikbaar komt wordt deze hier geplaatst...







